2011 yılında Alopecia Areata (Saçkıran) sorunları .
olan kişilere yardımcı olmak amacıyla başlayan yolculuğumuzda.

Nidasit


Alopecia Areata Losyonu.Nidasit Alopecia Areata Losyonu ile binlerce insanın mutluluğuna ortak olduk Bu mutluluğu daha fazla insanla paylaşabilmek amacıyla 2016 yılının ekim ayı itibariyle Nidasit Alopecia Areata Losyonu’nu doktor ve eczacılarımızın hizmetine sunarak çalışmalarımızı genişletmeye başladık.

Saçkıran Ürünü


Yakın zamanda Nidasit (Alopecia Areata) Losyonu, Doktorlar reçetelerine yazarak ürün Sonuçlarını tescillendi bugün ise %90’ı aşan hasta memnuniyeti sayesinde binlerce hastanın tedavisinde umut olmaktadır. Eczaneler danışanlardan aldıkları olumlu sonuçlar neticesinde Saçkıran ürününü Alopecia Areata (Saçkıran) rahatsızlıklarına güven ile Nidasit ürünümüzü öneriyorlar. Bu gelişmeler neticesinde, bu sorunu yaşayan insanların tedavisi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.


Saçkıran Ürünü

Doğal Saçkıran Ürünü

İçeriği Sayesinde Saçkıran Neticesinde Kaybedilen Saçlarınız Doğal Olarak Geri Gelecek.

Niçin Nidasit Saçkıran Ürünü Kullanılmalı

Nidasit Saçkıran Losyonu Özel Formüle Edilmişti. Doğal Saçlarınıza Hasar Vermeden Sadece Saçkıran Olan Bölgeyi Etkiler. Yan Etkisi Olmayan Nidasit Saçkıran Sorunu İçin Kanıtlanmış Bir Losyondur.

Nidasit Saçkıran Ürünü Uygulama

İki Günde Bir olarak, Aksam Vakti Yatmadan Yaklaşık 120 Dakika Önce Pamuk Yardımı ile Nidasit Losyonu Saçkıran Bölgesine Ovalayarak Sanki Masaj Yapıyor Gibi İleri Geri, Aşağı Yukarı Sürülerek Uygulanmalıdır.

81

Şehire Sevkiyat


En Geç Üç İş Günü İçerisinde Siparişler Kargoya Verilmektedir..
2011

Yılından Beri


Hizmmetteyiz ! Saçkıran sorunları olan kişilere yardımcı olmak amacıyla başlayan yolculuğumuzda, Nidasit Alopecia Areata Losyonu ile binlerce insanın mutluluğuna ortak olduk
Saçkıran ürünüSaçkıran ürünü