Saçkıran Ürünü Ne Sıklık ile Kullanılmalı
Saçkıran Ürünü Ne Sıklık ile Kullanılmalı
22 Ekim 2017
Nidasit Kesin Sonuç mu
Nidasit Kesin Sonuç mu
22 Ekim 2017
Irsi Kelliğe Çözüm

Irsi kellik sorununda Nidasit

Saçkıran ürünü etkisi hakkında kesin birşey söyleyemeyiz.

Saçkıran Hastalığında Saç kökleri sağlıklıdır ama verim vermez. Irsi kellik ise köklerin sağlamlığından kesin bir şekilde bahsedemeyiz. Bu nedenle Irsi kellik için bu ürünü isteyen kişilere gönderim yapmıyoruz. Kelliğin çok ilerlemediği, dökülme olasılığı olan noktalarda yaşanan zayıflık ve saç seyrekliği için kullanan kişiler olmuştur. Dökülmelerin durarak o noktalardaki saçların siyahlaştığı, kalınlaştığı ve sıklaştığı gözlemlenmiştir.

Kısaca Irsi kellik olayında bu ürünü talep etmeniz için açılan noktalardaki saçlarda yaşam belirtisi olmalı. El ayası gibi net bir açıklık var ise bu hususta faydası olmayacaktır.

Nidasit Saç Kıran Losyonu

Özellikle erkeklerde daha sık rastlanan sağlık sorunların başında gelen saç kıran hastalığı bu konuda bilinçli olmayı gerekli kılıyor. Nidasit markamızla üretimi gerçekleştirilen saçkıran ilacı içeriğindeki etken maddelerin varlığı ile sizlerin bu dertten en hızlı şekilde kurtulmasını sağlıyor. Tıbbi terminolojideki isimlendirmesi Alopesi olan bu hastalığa halk arasında saç kıran denilmektedir. Genel olarak yanlış bir inanışla saç kıran hastalığının stresle veya yaşanan bir takım sıkıntılarla ortaya çıktığı sanılmaktadır. Oysa dökülmenin gerçekleştiği bölgelerde dairesel şekilde alanları komple saçsız bırakan bu hastalığın esas sebebi sinsi bir şekilde kafa derisine yerleşen bir mantar türünün yarattığı tahribat neticesinde gelişen komplikasyonlardır.

Saçlarda Olduğu Kadar Sakal Bölgesinde de Görülebiliyor

Baş ve sakal bölümünde lokal olarak kıl dökülmesi ile kendini göstermeden önce belirli bir kuluçka dönemi geçiren bu mantar türünün saçlarda veya sakalda dökülme yapacak ölçüde cildi tahrip etmesi ile gözle görülür hale gelen saç kıran hastalığı zamanında müdahale edilmediğinde geri dönüşlerin giderek zorlaştığı bir sürece girmektedir.  Kadınlara oranla erkeklerde çok daha sık rastlanan saçkıran tedavisi günümüz şartlarında kolayca yapılabilmektedir.   Profesyonel bakış açısına sahip kuruluşumuz tarafından Nidasit Alopecia Areata adıyla çıkarılan ürünümüz hiçbir şekilde yan etkisi bulunmayan doğal ilaç konseptinde olma özelliklerini taşımaktadır. Ancak uygulama sonrasında güneş ışığına ve ısıya maruz kalmamak gerektiğini hemen hatırlatalım.

Önemli Not: losyon her 5 günde bir 2 gün ara verilmek suretiyle kullanılmalıdır. Ayrıca losyon asla Gözler ve Kirpiklerle temas ettirilmemelidir. Konum İçin ve Bilgi almak İçin Bizim İle İletişime Geçiniz
Ürün Satışı İçin ihtiyaclarburada.com Adresinide Kullanabilirsiniz.