Nidasit acı verir mi
Nidasit acı verir mi
22 Ekim 2017
Saçkıran İlacı Sakalı Güçlendirir mi
Saçkıran İlacı Sakalı Güçlendirir mi
22 Ekim 2017
Saçkıran her noktada kıl çıkarır mı

Saçkıran her noktada kıl çıkarır mı ?

Nidasit Saç Kıran Losyonu Uygulandığı her noktadan kıl çıkartan bir ürün değildir.
Nidasit Saç Kıran Losyonun kıl çıkarabilmesi için Uygulama noktasında kıl köklerinin olması gerekmektedir.
Örnek Vermek Gerekirse Elinizin içine sürerseniz kıl çıkmaz ama kollarınıza sürer iseniz bulunan kıllar çok güçlenir.
Aynı şekilde alnınıza sürerseniz kıl çıkmaz ama saçınıza sürerseniz kıl kökü olduğu için kıl çıkacaktır.

Nidasit Saç Kıran Losyonu

Özellikle erkeklerde daha sık rastlanan sağlık sorunların başında gelen saç kıran hastalığı bu konuda bilinçli olmayı gerekli kılıyor. Nidasit markamızla üretimi gerçekleştirilen saçkıran ilacı içeriğindeki etken maddelerin varlığı ile sizlerin bu dertten en hızlı şekilde kurtulmasını sağlıyor. Tıbbi terminolojideki isimlendirmesi Alopesi olan bu hastalığa halk arasında saç kıran denilmektedir. Genel olarak yanlış bir inanışla saç kıran hastalığının stresle veya yaşanan bir takım sıkıntılarla ortaya çıktığı sanılmaktadır. Oysa dökülmenin gerçekleştiği bölgelerde dairesel şekilde alanları komple saçsız bırakan bu hastalığın esas sebebi sinsi bir şekilde kafa derisine yerleşen bir mantar türünün yarattığı tahribat neticesinde gelişen komplikasyonlardır.

Saçlarda Olduğu Kadar Sakal Bölgesinde de Görülebiliyor

Baş ve sakal bölümünde lokal olarak kıl dökülmesi ile kendini göstermeden önce belirli bir kuluçka dönemi geçiren bu mantar türünün saçlarda veya sakalda dökülme yapacak ölçüde cildi tahrip etmesi ile gözle görülür hale gelen saç kıran hastalığı zamanında müdahale edilmediğinde geri dönüşlerin giderek zorlaştığı bir sürece girmektedir.  Kadınlara oranla erkeklerde çok daha sık rastlanan saçkıran tedavisi günümüz şartlarında kolayca yapılabilmektedir.   Profesyonel bakış açısına sahip kuruluşumuz tarafından Nidasit Alopecia Areata adıyla çıkarılan ürünümüz hiçbir şekilde yan etkisi bulunmayan doğal ilaç konseptinde olma özelliklerini taşımaktadır. Ancak uygulama sonrasında güneş ışığına ve ısıya maruz kalmamak gerektiğini hemen hatırlatalım.

Önemli Not: losyon her 5 günde bir 2 gün ara verilmek suretiyle kullanılmalıdır. Ayrıca losyon asla Gözler ve Kirpiklerle temas ettirilmemelidir. Konum İçin ve Bilgi almak İçin Bizim İle İletişime Geçiniz
Ürün Satışı İçin ihtiyaclarburada.com Adresinide Kullanabilirsiniz.