Saçkıran Sebebi
Saçkıran Sebebi Nedir
22 Ekim 2017
Nidasit acı verir mi
Nidasit acı verir mi
22 Ekim 2017
Saçkıran Bulaşıcı mı

Saçkıran Bulaşıcı mıdır ?

Saçkıran hastalığı bulaşıcı bir hastalık değildir. Saçkıran yiyeceklerle ve ya nefes yolu ile herhangi bir bulaşma belirtisi görülmemiştir. Saçkıran hastalığına yakalanan kişiler özellikle toplumda bu konunun yanlış bilinmesinden dolayı dışlanmaktadır. Bu türden bir hastalığa yakalandıysanız ya da çevrenizde bu hastalığa yakalanan biri varsa sosyal ilişkilerinizi kesecek ya da onlardan uzak duracak bir durum yoktur.

Saçkıran hastalığına yakalanan bir arkadaşınıza yapacağınız en büyük kötülük ondan uzak durmanızdır. Stres kaynaklı bir hastalık olduğu için aksine onu iyi hissettirecek ortamlara sokmanız ve daha çok zaman geçirmeniz tavsiye edilir. Tabi ona yapacağınız en büyük iyilik bir Nidasit Saç Losyonu hediye etmenizdir. Kafanıza takılan her türlü soru için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Nidasit Saç Kıran Losyonu Kullanım Şekli

Öncelikle Nidasit saç kıran losyonunu kullanmadan önce saçların ve saç derisinin temiz olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Bu nedenle ilaç akşamları yatmadan önce kullanılır ve sabah bol su ile yıkanır.

  • Temiz bir pamuğa Nidasit losyon terkip edilerek dökülen bölgeye pamuk yardımıyla masaj yapılır ve tüm bölgede losyon iyice entegre olacak şekilde yedirilir. Sabah saçlar veya sakallar mutlaka yıkanmalıdır.
  • Losyonun uygulandığı bölgede ince bir kabuk oluşur. Bu kabuk asla kaldırılmamalı ve zedelenmemelidir. Bu tabaka iyileşmeye bağlı olarak kendiliğinden kaybolur.

Önemli Not: losyon her 5 günde bir 2 gün ara verilmek suretiyle kullanılmalıdır. Ayrıca losyon asla Gözler ve Kirpiklerle temas ettirilmemelidir. Konum İçin ve Bilgi almak İçin Bizim İle İletişime Geçiniz
Ürün Satışı İçin ihtiyaclarburada.com Adresinide Kullanabilirsiniz.